نحوه تعمیر و نگهداری آچار بکس بادی

نحوه استفاده از آچار بکس بادی

نحوه استفاده از آچار بکس بادی

آچاربکس در ابزارآلات، وسیله ای کاربردی و مهم محسوب می شود. بارزترین محل برای کاربرد این محصول مکانیکی هستند، این دستگاه امکان نصب و جداسازی چرخ ها را برای افراد فراهم می سازد. سوکت قوی که به محصول متصل می شود باعث شل شدن یا محکم  گشتن چرخ ها می گردد. ابزارآلات ایرپاور در مرحله های مختلف به توضیح آچاربکس می پردازد.

 

توصیف آچار بکس بادی

آچاربکس شباهتی فراوانی به مته های قدیمی دارد. ساختمان مستحکم و نقره ای رنگ دستگاه، فشار هوا و گشتاور آن را تنظیم می کند. اصولا آچاربکس ها به یک شلنگ متصل می شوند. که هوا را با فشار بالا به پیچ های چرخ انتقال می دهد و این عمل به صورت دستی به واسطه ماشه صورت می پذیرد. امکان خاموش یا روشن کردن دستگاه به صورت دستی میسر است.

 

تست بکس بادی

زمانیکه شلنگ را به آچار بکس متصل کردید، اطمینان پیدا کنید که فشار هوا متناسب به دستگاه اعمال می شود. کنترل و بررسی آچار بکس در یک زمان محدود کوتاه انجام می گردد و نیازمند تخصص خاصی نیست. بعد از استفاده از آچار بکس بادی برای سفت کردن پیچ ها در جهت عقربه های ساعت این عمل را انجام دهید.

 

سرعت بکس بادی

سرعت صحیح با گشتاور متناسب و همسان عمل می کند. آچارچرخ  باید با یک سرعت متعادل و به صورت روان فعال باشد. به طبع هر آچاری برای هر شغلی مناسب نیست، باید آچاری را به کار ببرید که متناسب با فعالیت شما باشد. آچارها در انواع مختلف تولید و عرضه می گردند و کارکردهای متفاوتی نیز دارند. آچار بکس ها بهترین گزینه برای خرید می باشند چرا که قابلیت تنظیم بالا و تراکم مناسبی دارند. از مزیت های حائز اهمیت این دستگاه استحکام و مقاومت بالای آن می باشد. جالب است بدانید آچاربکس ها طول عمر بالایی دارند. مزیت آچاربکس هزینه مناسب نسبت به کارکرد بالایی آن می باشد. اکثریت آچارها ساختار ایده آل و با دستگیره های ایمنی طراحی می شوند و کار را برای کاربر هموار و سهل می سازند.

 

مجموعه ابزار ایرپاور در راستای تولید و عرضه آچاربکس نقش تاثیرگذاری را ایفا کرده است و توانسته مرغوب ترین آچارها را به مشتریان خود ارائه دهد. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس به عمل آورید.

نظرات کاربران
امتیاز کاربران به این مطلب | از ۵ ( مشارکت کننده)
نفر
شما هم می‌توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

  • |

    • |

    نظری جهت نمایش موجود نیست