سنگ ساب بادی صنعتی گاتکس GP-0590

سنگ ساب بادی صنعتی گاتکس
GP-0590مقایسه کالا

مهمترین نکات برای خرید سنگ فرز بادی

سنگ فرز بادی دارای کاربرد های گوناگونی میباشد و در صنایع و حوزه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. فرز های برقی به دلیل داشتن ذغال نمیتوانند پر مصرف ظاهر شوند و پس از چند ساعت کار مداوم احتمال سوختن آن ها افزایش می یابد اما فرز های بادی میتوانند برای انجام کار های سنگین مورد استفاده قرار بگیرند و در صورت تامین باد مورد نیاز توسط کمپرسور باد استاندارد تا ساعت ها بدون وقفه فعالیت کنند. علاوه بر مبحث کیفیت و قیمت، فرز بادی نیز مانند سایر ابزار بادی دارای فاکتور ها و معیار های مهمی برای خرید میباشد که هر خریداری میبایست پیش از درخواست خرید از آنها اطلاع داشته باشد. جهت انتخاب صحیح و خرید فرز بادی مناسب با نیازتان پیشنهاد میکنیم توضیحات ارائه شده را به دقت مطالعه نمایید. از مهمترین فاکتور های خرید فرز بادی میتوان موارد زیر را نام برد:
سرعت و قدرت: در فرز های بادی سرعت و قدرت نسبت معکوس دارند، بدین صورت که هرچه سرعت چرخش بیشتر باشد قدرت سنگ فرز بادی کمتر است و میتوانیم برای مواردی نظیر برش کاری که سرعت بالا تر مورد نیاز است مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین قابل ذکر است، سنگ فرز های پنوماتیک که دارای قدرت بیشتری هستند و برای پرداخت کاری مورد استفاده قرار میگرند عموما دارای سرعت کمتری هستند.
قطر صفحه سنگ: هر دستگاه فرز بادی دارای ظرفیت مشخصی برای نصب صفحه فرز میباشد و قطر آن بر اساس اینچ و میلی متر بیان میشود. شما میتوانید بر اساس جنس کار و نوع فعالیت خود انواع صفحه فرز ها را برای برش کاری، کف سابی و پرداخت کاری روی آن نصب کنید.

 

انواع سنگ فرز بادی

فرز های بادی را میتوان بر اساس کاربرد و ابعاد به دسته بندی های زیر تقسیم بندی کرد:
سنگ فرز بادی مستقیم: به دلیل کاربرد خاصی که دارند دارای طراحی مستقیم هستند و صفحه سنگ در جهت بدنه نصب میشود و با استفاده از صفحه برش برای برش کاری و فرچه سیمی برای پرداخت کاری استفاده میشوند.
فرز بادی: فرز بادی یا کف ساب بادی دارای ابعاد و وزن سنگین تری میباشد و از صفحه سنگ ها با سایز بزرگتر پشتیبانی میکند و در بیشتر مواقع با دسته کناری عرضه میشوند. از کف ساب بادی علاوه بر برش کاری، جهت حذف براده های جوشکاری و صیغل سطح فلزات استفاده میشود. فرز های بادی در ابعاد بزرگ و کوچک ساخته میشوند که به آنها مینی فرز بادی و مینی کف ساب بادی نیز گفته میشود.
سنگ ساب بادی: با استفاده از صفحه سنگ الماسه مخصوص، میتوانید برای سایش سطح سنگ و بتن مورد استفاده قرار بگیرد. صفحه فرز در زیر سنگ ساب های بادی نصب میشوند و به دلیل ابعاد و وزن بیشتر جهت تسلط بهتر کاربر معمولا با دو دسته نگهدارنده در کناره ها ساخته میشوند.