شرایط فروش همکاری

خدمات ویژه فروشگاه ایرپاور برای همکاران

فروشگاه ابزار ایرپاور جهت افزایش مشارکت همکاران و ابزار فروشان، خدمات ویژه ای را برای این دوستان، به خصوص در شهرستان ها در نظر گرفته است. از آنجا که فروش ابزار آلات از جمله شغل های پر طرفدار در ایران به شمار میرود و علاقه مندان بسیاری در این حوزه فعالیت میکنند، ما نیز قصد داریم با ارائه خدمات ویژه به همکارانمان این جامعه را روز به روز گسترش دهیم. در ادامه میتوانید با بخشی از خدمات ویژه فروشگاه ایرپاور برای مشتریان همکار آشنا شوید:

مشاوره و آموزش در خرید

بدون شک مواجه شدن با صد ها محصول جدید با برند های مختلف و مشخصات مشابه، باعث سردرگمی برخی از همکاران تازه وارد و حتی خبره خواهد شد. به همین منظور قصد داریم، جهت تلاش برای انتخاب آگاهانه، تجربه های چندین ساله خود را با شما همکاران عزیز به اشتراک بگذاریم. در این صورت هر کدام از همکاران ما میتوانند پیش از خرید از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوند و محصولات مورد نظر خود را با آگاهی کامل (از نظر کیفیت، میزان سود، حوزه کاربردی، سختی فروش و...) خریداری کنند.

مشاوره و آموزش در خرید

تخفیف ویژه روی خرید عمده

مسلما تمامی فروشندگان فعال در حوزه ابزار آلات، همواره به دنبال راه های مختلفی برای افزایش حاشیه سود و کاهش قیمت تمام شده هستند. در حال حاضر بهترین راه جهت رسیدن به این اهداف، خرید عمده ابزار میباشد. در نتیجه تمامی همکارانی که محصولات را به صورت عمده از فروشگاه ایرپاور خریداری کنند، از تخفیفات ویژه ای بهره مند خواهند شد.

تخفیف ویژه روی خرید عمده

پیشنهاد های ویژه برای همکاران

در راستای کمک به همکاران و سهولت در فروش برخی کالا ها، سیستم فروش آنلاین ابزار ایرپاور به دو بخش کاملا مجزا تقسیم بندی شده است. در نتیجه علاوه بر محصولاتی که در بخش عمومی سایت قابل مشاهده هستند، محصولات خوش فروشی نیز به صورت ویژه برای همکاران در نظر گرفته میشود.

پیشنهاد های ویژه برای همکاران

خدمات و پشتیبانی فنی

تمامی فروشندگانی که قصد همکاری با فروشگاه ابزار ایرپاور را دارند، پس از ثبت سفارش میتوانند به کلیه کاتالوگ ها، تصاویر خام، اطلاعات فنی و ویدئوی های معرفی محصولات خریداری شده دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کلیه همکاران عزیز میتوانند جهت دریافت پشتیبانی فنی، با کارشناسان ابزار ایرپاور در ارتباط باشند.

خدمات و پشتیبانی فنی

اطلاع سریع از آخرین تغییر قیمت

نوسانات قیمت در سالهای اخیر به یکی از معضلات فروش ابزار (به خصوص در فروشگاه های آنلاین) تبدیل شده است. زیرا وجود این مشکل باعث بلاتکلیفی و سردرگمی هر دو قشر فروشندگان و خریداران گشته است. فروشگاه ایرپاور قصد دارد به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی، آخرین اخبار تغییرات قیمت را به سرعت به اطلاع فروشندگان و همکاران خود برساند.

اطلاع سریع از آخرین تغییر قیمت