آموزش خرید و حساب کاربری

ثبت نام در فروشگاه ایرپاور

 1. جهت استفاده از خدمات وب سایت ایرپاور، میبایست مراحل ثبت نام خود را به درستی انجام دهید. برای ثبت نام کافیست بر روی دکمه "ثبت نام / ورود" در نسخه دسکتاپ و آیکون آدمک در نسخه موبایل کلیک کنید.

  ثبت نام در فروشگاه ایرپاور
 2. با کلیک روی این دکمه پنجره ی زیر برای شما باز میشود. اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست اطلاعات خود را وارد کرده و روی دکمه "ورود به حساب" کلیک نمایید. در غیر اینصورت روی دکمه "همین الان عضو بشید" کلیک کنید.

  ثبت نام در فروشگاه ابزار ایرپاور
 3. در پنجره باز شده، در فیلد اول شماره تلفن همراه خود و در فیلد دوم یک رمز عبور قوی را وارد نمایید. در فیلد سوم گروه کاربری خود را به درستی انتخاب نمایید. اگر مشتری عادی هستید گروه مشتری، اگر همکار ابزار فروش هستید، گروه همکاری و چنانچه از طرف شرکت، سازمان یا کارخانه به وب سایت ما مراجعه کرده اید گروه مشتری سازمانی را انتخاب نمایید.
  همچنین اگر مایل نیستید که آخرین تخفیف ها و اطلاعیه ها به صورت پیامک یا ایمیل برای شما ارسال شوند میتوانید تیک "مرا در خبرنامه عضو کن" را غیر فعال کنید. با تکمیل مراحل فوق میتوانید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

  آموزش ثبت نام در فروشگاه ایرپاور
 4. پس از کلیک کردن روی دکمه ثبت نام، وارد پنجره زیر خواهید شد. اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید میتوانید کد ارسال شده به صورت پیامک روی خط تلفن درج شده در فیلد کد تائید وارد نمایید. پس از وارد کردن کد، سایت به صورت خودکار شما را به پروفایل هدایت میکند.
  نحوه ثبت نام در فروشگاه ایرپاور

نحوه ورود به پروفایل کاربری

 1. پس از تکمیل مراحل ثبت نام میتوانید به راحتی به پروفایل خود وارد شوید. برای این امر میتوانید در تمامی صفحات وب سایت روی دکمه " ورود و ثبت نام " در نسخه دسکتاپ و آیکون آدمک در نسخه موبایل کلیک کنید.
  ورورد به فروشگاه ایرپاور

 2. با کلیک روی این دکمه پنجره زیر به شما نمایش داده خواهد شد. در این مرحله میتوانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود با موفقیت به پروفایل خود وارد شوید.
  نحوه لاگین در پروفایل کاربری ایرپاور