آموزش خرید و حساب کاربری

ثبت نام در فروشگاه ایرپاور

 1. جهت استفاده از خدمات وب سایت ایرپاور، میبایست مراحل ثبت نام خود را به درستی انجام دهید. برای ثبت نام کافیست بر روی دکمه "ثبت نام / ورود" در نسخه دسکتاپ و آیکون آدمک در نسخه موبایل کلیک کنید.

  ثبت نام در فروشگاه ایرپاور
 2. با کلیک روی این دکمه پنجره ی زیر برای شما باز میشود. فرقی نمی کند که پیش ازین در سایت ایرپاور ثبت نام کرده باشید یا نه. در هر صورت تنها نیاز به وارد کردن شماره موبایل وجود دارد. 

  ثبت نام در فروشگاه ابزار ایرپاور
 3. پس از وارد کردن شماره موبایل کد تایید برای شما فرستاده می شود. با وارد کردن کد تایید در پنجره زیر شما به قسمت بعدی ارجاع داده خواهید شد.

 4. پس از تایید کد ارسال شده توسط وبسایت. صفحه زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. توجه کنید که تکمیل پروفایل و اطلاعات کاربری (حقیقی یا حقوقی) الزامی است. اما می توانید با انتخاب دکمه «بازگشت به ایرپاور» این کار را به زمان دیگری موکول کنید.


  نحوه ثبت نام در فروشگاه ایرپاور

نحوه ورود به پروفایل کاربری

 1. پس از تکمیل مراحل ثبت نام میتوانید به راحتی به پروفایل خود وارد شوید. برای این امر میتوانید در تمامی صفحات وب سایت روی دکمه " ورود و ثبت نام " در نسخه دسکتاپ و آیکون آدمک در نسخه موبایل کلیک کنید.
  ورورد به فروشگاه ایرپاور

 2. با کلیک روی این دکمه پنجره زیر به شما نمایش داده خواهد شد. در این مرحله میتوانید با وارد کردن شماره موبایل خود و وارد کردن کد تایید با موفقیت به پروفایل خود وارد شوید.
  نحوه لاگین در پروفایل کاربری ایرپاور