صفحه اصلی > مقالات > آچار بکس های بادی چگونه ابزاری اند؟

آچار بکس های بادی چگونه ابزاری اند؟
آچار بکس های بادی چگونه ابزاری اند؟

 آچار بکس های بادی چگونه ابزاری اند؟

در مقاله قبل در رابطه با ویژگی آچار های مدل جنیوس صحبت نموده ایم و تا بحث سوکت ها پیش رفتیم. این بار می خواهیم سایر ویژگی های این محصولات قدرتمند را بررسی کرده و برایتان روشن نماییم، تا بدین ترتیب اطلاعات شما از این محصولات کامل شده و به راحتی و در هر زمانی بتوانید از محصولات پر کاربرد، بهره لازم را ببرید.

مواد سازنده:

آچار های بادی که قیمت آن ها ارزان تر است عمدتاً پلاستیکی بوده و دارای یک دستگیره از جنس لاستیک می باشند که این دستگیره به تسهیل کار ها کمک می کند. برای ساخت آچار های پیشرفته تر، معمولاً از فلزات و کامپوزیت های سخت استفاده می شود. این موارد به دوام محصولات در برابر آسیب های محیطی بسیار کمک می نماید.

شلنگ:

در آچار های تولیدی به اندازه شلنگ و سایر اتصالات توجه خاصی شده و توازن صحیحی در آن ها برقرار گشته است. ممکن است پس از مدتی شلنگ دستگاه شما دچار آسیب شود، حتماً در خرید شلنگ جدید دقت کنید که اندازه آن با سایر اتصالات سازگار باشد. در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما دچار آسیب جدی گردد.

کمپرسور:

کمپرسورها هوای مورد نیاز را برای آچارهای بادی فراهم می آورند. معمولاً کمپرسورها دو حالت دارند؛ حالت اول، حداکثر میزان هوای ورودی است که خیلی قابل استفاده قرار نمی گیرد. حالت دوم، مقدار مورد نیاز هوا برای دستگاه می باشد. معمولاً کمپرسورها روی حالت دوم قرار دارند. میزان ورودی هوا کمپرسورها در هر دقیقه با واحد cfm اندازه گیری می شود.

 

 

توجه: برای خرید انواع بکس بادی با قدرت های مختلف و دریافت مشخصات روی کلمه بکس بادی کلیک کنید.

با مراجعه به وب سایت فروشگاه ابزار ایرپاور و نیز مطالعه مقالات تخصصی ما می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات کافی از انواع محصولات را بدست آورید. همچنین شما می توانید جهت سفارش و خرید محصول، به راحتی و در هر مکانی که هستید؛ از طریق وب سایت ما اقدام نمایید و در اسرع وقت کالای مورد نظر را تحویل گیرید.