صفحه اصلی > مقالات > برترین آچار بکس بادی
برترین آچار بکس بادی
برترین آچار بکس بادی

برترین آچار بکس بادی

در ادامه معرفی محصولات برتر در میان آچار بکس های بادی، در این مقاله سعی داریم ویژگی های سه محصول دیگر را را برایتان روشن سازیم و چرایی انتخاب این ابزارآلات نسبت به سایر کالا های هم رده را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. محصولاتی که در ادامه به توضیح آن می پردازیم، به عقیده کارشناسان بیشترین فروش را در سال 2019 در میان ابزارآلات خواهند داشت.

ویژگی اقتصادی بکس بادی : 

از جمله ویژگی های شگرف و اقتصادی که این ابزار دارا می باشد، استفاده از یک لایه کاغذ در میان سوکت ها می باشد. این خاصیت موجب آن می گردد که دوام سوکت ها بیشتر شده و شما خیلی دیر و یا به ندرت نیاز به خرید سوکت های جدید دارید.

روغن استاندارد آچار بکس بادی : 

این آچار نیاز به دو قطره روان کننده هوا در هر دقیقه دارد، که به آن منظور عمدتاً یک مقدار مشخص روغن موتور در هر روز برای این ابزار تدارک دیده می شود. به این ترتیب می توان از این آچار برای مدت طولانی استفاده نمود و نیاز به تعمیر و نگهداری حداقل دارد. این محصول دارای ماژول یک دست بوده که سه موقعیت جلو، عقب و اطراف را تنظیم می نماید.

ویژگی آچار بکس بادی :

این آچار ضربه ای با توجه به کاری که انجام می دهد، بسیار ارزان قیمت است. این محصول طراحی ترکیبی داشته و بسیار سبک می باشد. با این حال دوام بسیار بالایی دارد توانایی این محصول 500 فوت بوده و گشتاور آن، 8000 دور در دقیقه می باشد. رگلاتور قدرتمند این ابزار حداکثر سرعت را در حالت معکوس فراهم می سازد.

فروشگاه ابزار ایرپاور با تحقیقات گسترده پیرامون انواع آچارها و نیز بررسی نیازهای آحاد جامعه، پکیجی کامل از انواع ابزارآلات را در وب سایتی تخصصی فراهم آورده است. شما می توانید جهت اطلاع از هر محصولی مقالات این وب سایت را مطالعه نموده و کالای مورد نظر خود را بیابید. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس به عمل آورید.