صفحه اصلی > مقالات > بهترین آچار بکس بادی

بهترین آچار بکس بادی
بهترین آچار بکس بادی

بهترین آچار بکس بادی

امروزه بهترین آچار بکس های بادی دارای گشتاور بسیار قدرتمند می باشند. از این نکته می توان به این نتیجه رسید که این ابزار دارای ساختار بسیار قوی و مستحکمی است. از آن جایی که این ابزار معمولاً در محیط های تجاری سنگین مورد استفاده قرار می گیرد، در تولید و ساخت، ابتدا به سختی مورد آزمایش قرار گرفته و نیز بدنه ی آن از لایه های مختلف تشکیل می گردد.

با توجه به نکات گفته شده امروزه درخواست های متعددی برای خرید چنین محصولاتی به دست ما می رسد، اما ممکن است برخی شناخت کافی از محصولات نداشته و ندانند کدام محصول می تواند بیشترین کمک را به آن ها کند. در این مقاله می خواهیم ویژگی های برخی از پر فروش ترین ابزارآلات را مورد بررسی قرار دهیم.

این محصول به نسبت سایر ابزارآلات هم رنج و هم قیمت خود، رتبه بسیار بهتری را دارا می باشد. این ابزار بر روی موتور ها و وسایل نقلیه قدیمی نیز دیده می شد. این کالا 1295 فوت گشتاور آزاد دارد که 900 فوت حداکثر قدرت گشتاور آن است. سرعت ضربه چکش این ابزار نیز 1400 بار در دقیقه می باشد.

هرگز اجازه ندهید که اندازه محصول شما را فریب دهد و گمان کنید که محصول قدرت لازم را ندارد. این ابزار علی رغم جثه کوچکی که دارد به عنوان یک هیولا شناخته می شود. محصولی که عکس آن را در پایین مشاهده می نمایید دارای گشتاور آزاد 1350 بوده که حداکثر قدرت آن 930 می باشد. همچنین تفنگ هوای آن 2/1 اینچ می باشد که به حد کافی می تواند دستگاه را خنک نماید.

محصولی که هم اکنون راجع به آن صحبت می کنیم، دارای حداکثر گشتاور بوده و نیز در هر دقیقه 950 ضربه وارد می کند تا قدرت بیشتری داشته باشد.

شما می توانید تنها با مطالعه مقالات تخصصی وب سایت فروشگاه ابزار ایرپاور اطلاعات کافی را پیرامون انوع ابزارآلات بدست آورید و محصول مورد نیاز خود را پیدا کنید. در صورت پیش آمدن سوالی حتماً با شماره های ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. در مقالات دیگر به معرفی سایر محصولات خواهیم پرداخت.