صفحه اصلی > مقالات > بهترین آچار بکس های بادی از نظر فروشگاه ایرپاور
بهترین آچار بکس های بادی از نظر فروشگاه ایرپاور
بهترین آچار بکس های بادی از نظر فروشگاه ایرپاور

بهترین آچار بکس های بادی از نظر فروشگاه ایرپاور

آچارهای بادی بسیار گسترده اند و انواع گوناگونی دارند. اساس کار اکثر این ابزار ثابت بوده و در برخی ویژگی ها با هم متفاوت می باشند. از نگاه کارشناسان، برخی از این ابزارآلات توانسته اند اکثر نیازهای کاربران را مرتفع سازند و کارایی بسیار بیشتری داشته باشند. در ادامه تعدادی از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

1- بکس بادی ایرکت ساخت آمریکا

این کالا گشتاوری قدرت مند داشته که 15% قوی تر از سایر محصولات لیست می باشد. این گونه AIRCAT 1150 Killer Torque با دقت بسیار بیشتر و قدرت بالاتر در کارها تاثیر می گذارند.

2- بکس بادی مارک ACDelco

برای این ابزار 4 حالت وجود دارد. 3 سرعت جلو و یک سرعت معکوس این محصول را بسیار کامل کرده است. طراحی اگزوز ACDelco ANI405 بسیار خلاقانه و دستی می باشد.

3- بکس بادی اینگر سورلند ساخت آمریکا مدل 2135

این ابزار جزء کمیاب ترین یا به اصطلاح خاموش ترین ابزار لیست به شمار می رود. دلیل آن این است که طراحی و تولید Ingersoll-Rand 2135TiMAX نیازمند تکنولوژی حق ثبت Quiet Tool می باشد.

4- بکس بادی اینگرسورلند آمریکا مدل 231

این ابزار به فشار بالایی که ایجاد می نمایند شهرت دارند. حداکثر فشار وارده توسط IngersollRand 231C، pcl 90 می باشد. همچنین در این محصول امکان این که بخواهید این موضوع را امتحان کنید وجود دارد.

5- بکس بادی اینگرسورلند آمریکا مدل 261

این محصول دارای اگزوز معمولی می باشد که مواد باقیمانده ناخواسته را دور نگه داشته و به سمت پایین حرکت می دهند. متوسط مصرف هوا Ingersoll-Rand 261، cfm 5/9 بوده که مقدار مناسبی در نظر گرفته می شود.

با مطالعه مقالات تخصصی فروشگاه ابزار ایرپاور به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، اطلاعات کافی پیرامون انواع ابزارآلات بدست آورده و کالای مورد نظر خود را پیدا نمایید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید.