تخصصی ترین مرکز خرید ایربراش و بهترین قیمت دستگاه ایر براش

دستگاه ایربراش و کاربرد ایر براش

دستگاه ایربراش برای پاشش رنگ و مواد با عرض پاشش بسیار کم و ظریف به کار میرود. دیزاین کیک در قنادی، ماکت سازی، چرم سازی، لیسه گیری و خط و خش ماشین، انواع نقاشی روی تابلو، دکوراسیون داخلی، طراحی ناخن و میکاپ از جمله مهمترین کاربرد های دستگاه ایربراش میباشد. خرید ایربراش مستلزم آگاهی کافی از نوع کار و حجم کاری که میخواهید انجام دهید دارد لذا پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام برای خرید، با مطالعه دقیق توضیحات ارائه شده توسط کارشناسان فروشگاه ابزار بادی ایرپاور دستگاه ایربراش مورد نیاز خود را بیابید.

 

پمپ ایربراش و کمپرسور ایربراش

کمپرسور ایربراش برای تامین فشار باد مورد نیاز قلم ایربراش به کار میرود. پمپ ایربراش با کمپرسور باد فشرده که برای سایر ابزار بادی به کار میرود متفاوت است و حتما باید برای قلم ایربراش از کمپرسور مخصوص ایربراش استفاده کنید. پمپ ایربراش فشار باد مناسب قلم ایربراش را تولید میکند و از وزن و ابعاد کمتری برخوردار است. همچنین اکثر پمپ ایربراش های حرفه ای از نوع سایلنت یا بی صدا میباشند که حتی در منزل نیز قابل استفاده اند. از آنجا که پاشش رنگ و مواد با ایربراش از حساسیت بالایی برخوردار است لذا اکثر پمپ های ایربراش دارای فیلتر و رگلاتور میباشند. در اموری مانند دیزاین کیک در قنادی یا نقاشی که حجم کاری و غلطت رنگ (ویسکوزیته) بالا تر میباشد میبایست از کمپرسور ایربراش قوی تری استفاده کرد و در شرایطی نظیر طراحی ناخن که حجم کار کمتر است میتوانید از پمپ ایربراش سبک تر استفاده کنید.

 

قلم ایربراش و پیستوله ایربراش

قلم ایر براش یا قلم بادی که به آن پیستوله ایربراش نیز گفته میشود میتواند رنگ و مواد را با عرض 1 میلی متر تا 5 سانتی متر بپاشد و قلم ایربراش های حرفه ای که برای موارد حساس تری به کار میروند توانایی تنظیم حجم و عرض پاشش بر اساس نیاز کاربر را دارند که به آن ها تک تنظیم و دو تنظیم گفته میشود. ایربراش دو تنظیم امکان تنظیم عرض و حجم پاشش را به صورت جداگانه و حرفه ای برای کاربر فراهم میکند و میتواند تا 1 میلی متر عرض پاشش را کاهش دهد. هنرمندان و صنعتگرانی که نیازمند تنظیم دقیق عرض و حجم پاشش هستند از جمله خریداران قلم ایربراش دو تنظیمه میباشند. ایربراش تک تنظیم نیز عرض و حجم پاشش را همزمان تنظیم میکند و به دلیل قیمت مقرون به صرفه از پرفروش ترین قلم های ایربراش به شمار میرود و در اکثر حوزه ها کاربرد دارد. قلم ایربراش نسبت به پیستوله از مخزن رنگ کوچک تری برخوردار است و میتواند حجم محدودی از رنگ و مواد را نگهداری کند که بر اساس موقعیت قرارگیری مخزن به ایربراش مخزن رو، ایربراش مخزن زیر و ایربراش مخزن بغل تقسیم بندی میشود.

 

لوازم جانبی ایربراش و متعلقات ایربراش

یک دستگاه ایربراش کامل برای راه اندازی و استفاده صحیح نیازمند لوازم جانبی و ملزوماتی میباشد که باید به کار گرفته شوند. از جمله مهمترین لوازم جانبی ایربراش میتوانیم شلنگ ایربراش، تبدیل یا رابط ایربراش و کوپلینگ ایربراش را نام ببریم. همچنین از آنجا که نگهداری و پاکسازی ایربراش از رنگ و مواد پس از هربار استفاده یک امر ضروری به شمار میرود، لوازم جانبی و متعلقاتی به صورت تخصصی برای پاکسازی و سرویس قلم ایربراش تولید میشوند که فرچه ایربراش، سمبه ایربراش و مخزن تمیز کننده ایربراش از جمله این ملزومات میباشند.