بکس بادی و آچار بکس بادی با بهترین قیمت و تنوع بی نظیر انواع آچار بادی

نکات مهم برای خرید آچار بکس بادی

از آنجا که در بازار امروز شرکت های بزرگ و متعددی در حال تولید بکس بادی هستند، وجود تعداد بالای محصولات اچار بکس بادی با این حجم از تنوع، ممکن است باعث سردرگمی کاربر شود و نتواند یک بکس بادی مناسب بر اساس نیاز خود را خریداری کند. پیش از آنکه برای خرید بکس بادی اقدام کنیم بهتر است ابتدا از فاکتور ها و معیار های خرید بکس بادی مطلع شویم. از مهمترین معیار های خرید آچار بکس بادی میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
درایو: بسته به پیچ و مهره هایی که قصد باز و بسته کردنشان را داریم باید اندازه درایو بکس بادی را انتخاب کنیم. بکس های بادی با درایو ها 1/4، 3/8، 1/2، 3/4، 1، 1-1/2 و 2-1/2 اینچ تولید میشوند و هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند.
شفت: طول شفت بکس بادی بر اساس نیاز شما میتواند متفاوت باشد، برای نقاطی که دسترسی به آنجا دشوار است میتوانید از شفت های بلندتری استفاده کنید.
گشتاور: مقدار نیرویی که توسط بکس بادی تولید میشود گشتاور یا همان تورک (Torque) است که بر حسب نیوتن متر یا کیلوگرم بیان میشود. هرچه پیچ و مهره های سخت تری داشته باشید نیاز به گشتاور بالاتری دارید. همچنین نوع مکانیزم بکس بادی (تک چکشه، دوچکشه، تویین همر و...) نیز در عملکرد بکس بادی نقش بسزای