هزینه ارسال تابع پارامتر هایی مانند فاصله مقصد از مبدا، سرعت ارسال، ابعاد، وزن، میزان حساسیت و ارزش مرسوله میباشد. فروشگاه ابزار ایرپاور تنها به عنوان فروشنده محصولات فعالیت میکند و هیچ نقشی در تعیین هزینه ارسال مرسولات ندارد و هزینه تعیین شده توسط سازمان های مربوطه عینا به شما مشتریان عزیز اعلام خواهد شد.

ما همواره در تلاش هستیم تا مرسولات شما در کمترین زمان ممکن به دست شما برسند اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل وجود برخی موانع مانند شرایط جوی خاص، ارسال سفارشات با تاخیر مواجه شوند. پس از ثبت و تکمیل سفارش شما در فروشگاه ، فرآیند ارسال سفارش بر اساس روش دلخواه شما آغاز میشود و محصولات شما در استان تهران 2 الی 4 ساعت و در سایر استان ها حداکثر تا 2 الی 4 روز کاری به دستتان خواهد رسید.

پس از تحویل مرسوله شما به فرد یا سازمان مربوطه ، یک یا چند راه تماس و پیگیری وضعیت مرسوله مانند شماره همراه فرد حامل مرسوله، رسید باربری یا تعاونی به همراه اطلاعات تماس، کد رهگیری سفارش پست و تیپاکس برای شما ارسال خواهد شد تا شما بتوانید در هر زمان از وضعیت و محل سفارش خود آگاهی یابید. همچنین میتوانید برای رهگیری سفارشات خود در تیپاکس و پست به لینک های زیر مراجعه کنید و با وارد کردن کد رهگیری از آخرین وضعیت ارسال سفارشات مطلع شوید.
سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست www.tracking.post.ir
سامانه رهگیری مرسولات شرکت تیپاکس www.tipaxco.com/tracking

دریافت یک محصول پس از چند روز انتظار آن هم با مشاهده آسیب دیدگی برای هیچکس خوش آیند نمیباشد و ما همواره سعی داریم با ارائه یک بسته بندی محکم و امن از بروز هرگونه مشکل و آسیب دیدگی مرسولات شما جلوگیری کنیم. ما میتوانیم سلامت کالای شما را تا قبل از تحویل به پیک، شرکت یا سازمان مربوطه ضمانت کنیم ولی در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال از طرف شرکت یا فرد مسئول انتقال سفارشات میتوانید از مراجع قانونی و مرتبط پیگیری نمایید.

بله. شما میتوانید با پیام دادن به واتس اپ پشتیبان فروش به شماره 09124457786 و همچنین از طریق تماس با شماره تلفن های زیر سفارش خود را ثبت کنید.

  • 021-66170441
  • 021-66172934
  • 021-66757029

شما میتوانید با ارسال دلیل لغو سفارش و کد سفارش به شماره واتس اپ 09124457786 سفارش خود را لغو کنید.

برای اینکار کافیست تا کد سفارش خود را به شماره واتس اپ 09124457786 ارسال کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت نسخه PDF فاکتور را برای شما ارسال کنند.

شما عزیزان میتوانید از طریق راه های زیر اقدام به پرداخت کنید.

  • پرداخت درب منزل
  • پرداخت اینترنتی
  • کارت به کارت

برای کسب اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.

بله. شما میتوانید در بخش توضیحات سفارش در هنگام ثبت سفارش خود اعلام کنید که میخواهید در چه روزی و در چه حدود ساعتی کالای خود را دریافت کنید.