منتظر باشید

پیستوله بادی چیست ؟
پیستوله بادی چیست ؟

پیستوله بادی چیست ؟

کلیه پيستوله‌ها به صورت عموما در دو حالت برقي و يا پنوماتیک برای پاششش رنگ و مایع ارائه مي‌شوند. این روزها برای صرفه‌جويي در وقت، داشتن پاشش رنگ يكنواخت و همچنین صرفه‌جويي در مصرف رنگ و مایع، به جاي قلمو رنگ از پيستوله های برقی و بادی برای رنگ آميزي استفاده ميکنند. سرعت رنگ آمیزی با پيستوله بسیار بیشتر می باشد و خستگی كاربر نيز کمتر می شود. پیستوله بادی خیلی پرکاربردتر از پیستوله برقی هستن که برای استفاده از پيستوله‌های پنوماتیک یا بادی داشتن يك منبع باد و يا كمپرسور باد از پيش نياز است.

رنگ آمیزی با پیستوله بادی یک تکنیک نقاشی محسوب می شود، پیستوله های بادی به علت داشتن افزايش دقت با تنظیمات مختلف، پاشش يكنواخت، وزن سبک تر، اندازه کوچیکتر و نيز افزايش عمر بیشتر نسبت به پیستوله برقی می باشد. سوزن و نازل اکثر پستوله های بادی از جنس استنلس استیل ضد زنگ ساخته می شود و کاربر می تواند سایز سوزن و نازل را نسبت به ویسکوزیته مایع و نوع پاشش در پیستوله بادی مشخص کند. یکی ديگر از خصوصيات مهم پيستوله بادی داشتن تظیمات مختلف می باشد که اکثرا شامل سه تنظيم برای نوع پاشش، عرض پاشش و کنترل فشار هوا می باشد این تنظیمات تاثیر بسیار زیادی در کیفیت پاشش دارد. در فروشگاه ایرپاور پیستوله های بادی در مدل های مختلفی و با کاربردهای متفاوت مانند پیستوله اتوماتیک، پیستوله دستی، پیستوله کاسه رو، پیستوله کاسه زیر، پیستوله سایه پاش، پیستوله مینی، پیستوله پرشر، پیستوله مخزن رنگ، پیستوله دو جزئی فانتاکروم و... موجود می باشد.

کادر مجرب فروشگاه ایرپاور با همکاری نزدیک با نقاشان صنایع مختلف و همچنین بخش های تحقیق و توسعه ما با تکنسین های کاربردی از تولید کنندگان رنگ به این امکان را می دهد تا  بتوانیم محصولات برتر با بالاترین کیفیت را به کاربران ارائه دهیم .