هدر سوماک

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

- تعدادی از فیلتر ها را حذف کنید.

- در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

مجموع نتایج : 275
مجموع نتایج :

درباره سوماک بیشتر بدانید...

سوماک یک کمپانی بزرگ در حوزه ابزار آلات میباشد که در کشور تایوان واقع شده است. سوماک محصولات خود را رده کیفی بسیار بالایی تولید مینماید و اکثر تولیداتش دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی نظیر ISO9001 و CE میباشند. کارخانه سوماک در ادوار گذشته با تولید صد ها مدل میخکوب و منگنه کوب بادی جای خود را در حوزه ابزار های بادی و پنوماتیک محکم کرد و پس از موفقیت چشم گیر در این حوزه به سراغ تولید سایر ابزار های بادی رفت. در حال حاضر این کمپانی در شاخه های مختلفی از حوزه ابزار نظیر ابزار های بادی، برقی، شارژی، دستی، اندازه گیری، کارگاهی و صنعتی به صورت مستمر در حال فعالیت میباشد.

ما در فروشگاه ابزار ایرپاور مفتخر هستیم که در سال های اخیر، به عنوان نمایندگی سوماک در کشور ایران به عرضه و فروش ابزارآلات سوماک پرداخته ایم. همچنین همواره سعی داشته ایم تا این محصولات با بهترین کیفیت، ضمانت اصالت و تضمین قیمت به دست مشتریان عزیزمان برسند.

اغلب محصولات سوماک شامل 12 ماه گارانتی رسمی و معتبر میباشند و از 5 سال خدمات پس از فروش بهره مند هستند. درصورتی که برای خرید ابزار بادی سوماک نیاز به مشاوره تخصصی دارید میتوانید با کارشناسان فروشگاه ایرپاور تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با ابزار آلات سوماک